ekologiczne środki czyszczące

Skład ekologicznej chemii gospodarczej marki CZYSTA CHATA opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach i olejkach eterycznych przyjaznych dla otoczenia i skóry. Specjalnie opracowana formuła skutecznie usuwa nawet trudne zabrudzenia, co sprawia, że produkty łączą w sobie wysoką jakość mycia oraz bezpieczeństwo.

Produkty marki CZYSTA CHATA spełniają kryteria UE ECOLABEL – europejskiego wyróżnienia, przyznawanego wyrobom przyjaznym dla środowiska oraz spełniającym wysokie standardy jakościowe.

Ekologiczny płyn czyszczący do kuchni

eco płyn do kuchni

Ekologiczny płyn do czyszczenia kuchni doskonale usuwa wszelkie, nawet najtrwalsze zabrudzenia, lepki brud oraz tłuszcz. Sprawia, że kuchnia zawsze lśni czystością.

SPOSÓB UŻYCIA
Normalne zabrudzenie spryskać płynem co najmniej raz i przetrzeć szmatką. Na mocne zabrudzenia rozpylić płyn kilka razy,  pozostawić na około 10 minut, po czym przetrzeć miękką gąbką lub szmatką. Nie szorować. Zmyć dokładnie zimną wodą, wytrzeć do sucha.

eco płyn do łazienki

Przeznaczony do czyszczenia urządzeń sanitarnych typu: umywalki, brodziki, kabiny prysznicowe, wanny oraz armatura łazienkowa. Skutecznie usuwa kamień, osady z mydła i wszelkie zabrudzenia powstające w łazience. Dzięki swoim właściwościom zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Nadaje połysk bez konieczności polerowania. Pozostawia świeży i przyjemny zapach.

SPOSÓB UŻYCIA
Na oczyszczoną powierzchnię nanieść płyn przy pomocy rozpylacza, pozostawić na 2 minuty, przetrzeć gąbką lub szmatką. W razie potrzeby powtórzyć czynność. Po umyciu spłukać powierzchnię wodą.

Ekologiczny płyn do łazienki

eco płyn do naczyń

Płyn jest niezwykle wydajny, delikatny dla dłoni, nie zawiera sztucznych substancji, ani środków konserwujących dlatego ulega całkowitej  biodegradacji. Specjalnie opracowane zgodnie z naturą środki powierzchniowo-czynne, sprawiają że preparat skutecznie usuwa nawet trudne  zabrudzenia z naczyń kuchennych ze szkła, metalu i tworzyw sztucznych oraz nadaje wysoki połysk. Zawarta w składzie gliceryna pielęgnuje  dłonie. Płyn jest bezpieczny dla środowiska, dzieci oraz zdrowia, idealny dla osób które chcą mieć dom bez chemii.

Ekologiczny płyn do naczyń

SPOSÓB UŻYCIA
Ilość płynu dozować w zależności od stopnia zabrudzenia oraz twardości wody. Naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą.

Ekologiczny płyn do WC

eco płyn do wc

Ekologiczny płyn do czyszczenia WC lub toalet. Skutecznie usuwa kamień i brud z muszli klozetowych. Zapobiega ponownemu osadzaniu się  brudu. Doskonale odświeża, pozostawia delikatny, przyjemny zapach.

SPOSÓB UŻYCIA
W przypadku normalnego zabrudzenia nanieść płyn na czyszczoną powierzchnię przy pomocy aplikatora, pozostawić na 10 minut, następnie  przeczyścić szczotką. W przypadku trudnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć. Po umyciu powierzchnię dokładnie spłukać zimną wodą.

eco płyn uniwersalny

Ekologiczny płyn uniwersalny do mycia powierzchni drewnianych, lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych w tym z PCV, glazury,  oraz paneli podłogowych i ściennych.

Produkt został przebadany dermatologicznie, kompozycja składników nie zawiera alergenów, produkt jest  w pełni naturalny i bezpieczny dla skóry.

Ekologiczny płyn czyszczący uniwersalny

SPOSÓB UŻYCIA
Dla lekkich zabrudzeń stosować 2/3 nakrętki  (20 ml) płynu na 5 l wody, dla normalnych zabrudzeń stosować 1 nakrętkę (30 ml) płynu na 5 l  wody. Otrzymanym roztworem umyć powierzchnię, nie dopuszczając do nadmiernego przemoczenia. Nie wymaga spłukiwania.