SPRAWDŹ W SKLEPIE

MUSTICO® – SKUTECZNE NA KOMARY, KLESZCZE i MESZKI

MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki.

Innowacyjna formuła o wysokiej skuteczności. Do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Zawiera Citriodiol® nowoczesny naturalny środek odstraszający komary.

Skuteczność MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki została potwierdzona badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny

Dowiedz się więcej…

 

 

MUSTICO® TICK-OFF Spray do usuwania kleszczy 2w1

 

Nowoczesny wyrób medyczny umożliwiający szybkie, bezpieczne i bezbolesne usuwanie kleszczy. Zamraża kleszcza natychmiast, ograniczając ryzyko boreliozy. Opakowanie zawiera spray (8 ml) i pęsetę do usuwania kleszczy.

Posiada certyfikat CE wyrobu medycznego klasy I.

Dowiedz się więcej…

 

 

 

MUSTICO® opaska odstraszająca komary i meszki.

 

Wygodny i bezpieczny produkt skutecznie odstraszający komary i meszki, świetnie sprawdza się podczas wyjazdów wakacyjnych i aktywnego wypoczynku. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Opaski Mustico zawierają Citriodiol® – nowoczesny, naturalny środek odstraszający owady

 

Dowiedz się więcej…

 

 

 

MUSTICO® plastry odstraszające komary i meszki.

 

Innowacyjne plastry skutecznie odstraszające komary i meszki, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Są wygodne i bezpieczne w użyciu. Zawierają Citriodiol® nowoczesny, naturalny środek odstraszający owady.

Dowiedz się więcej…